Spendor A6R Kule Hoparlör ”Daha Çok Detay”

ingiliz Spendor markası geçtiğimiz yıl Hifi Sektörünün güçlü firmalarından birisi tarafından Türkiyeye getirildi. Bildiğimiz kadarıyla daha önceden ülkemizde satılmayan spendor markası bundan 2 yıl evvel satışa çıkan modeli A6R modeli ile epey ilgi görmüş…

Spendor A6R modeli What hifi ve hifi choice gibi otoritelerdende 5 yıldız alan nadir ürünlerden birisi genelde birinin 5 yıldız verdiğine diğeri 4 – 3 veya tersi olurken 2 dergininde 5 yıldız vermesi şaşırtıcı Hoparlör için genel yorum detaylarının çok ama çok başarılı olduğu yönde ayrıca dinamik ve atak bir hoparlör ve çok dengeli olduğu yönde bir çok review okuyabilirsiniz.

Kozmetik olarak sadeliğin ön planda olduğu spendor A6R modeli 2 sürücü ile işi çözmüş görünüyor 18 Kg lık her bir kasada 29 mm lik bir tweeter ve 18 cm lik mid-bass sürücüsü mevcut Yalnız sevgili arkadaşlar bu hoparlörü alıp sakın düşük güce sahip bir ürünle sürmeyi denemeyin yorumlardan ve teknik değerlerden yanlış amfi tercihinin a6r den alacağınız performansı çok düşürebilecek olduğunu söyleyebiliriz . 88 Db ses tepkisi ve 8 ohm = zor hoparlör 🙂 Ama emin olun bu tip hoparlörlerin hakkını verecek amfi ile kullanıldığında çok ama çok iyi sonuç elde edebilirsiniz.

Ürün terminalimiz single giriş Alt kısımda ise yaklaşık 2-2.5 cm lik spike mevcut elbette spike sızda kullanabilirsiniz. Spendor A6R modeli Ayrıca 4 farklı renk olarak üretiliyor  ”black ash, cherry, light oak, dark walnut” Şuan Türkiyede ürünü dinleme şansınız olması büyük avantaj her rengi heran bulanamayabilir ama sabırlı tüketici için kısa sürede dilediği renk getirtilebilir .

Ürünün Türkiye Satış Fiyatı 2.495 Pound olarak belirlenmiş ve ingiltere ile aynı fiyata satıldığını bilmenizi isterim elbette tek fark 1 pondun 4.5-5 Tl olması Umarız Marka Ülkemizde kalıcı olacaktır şimdiden iyi dinletiler .

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.