Sony LSPX-W1S 4K Ultra Kısa Yansıtma Açılı Projektör

Evinizi sinemaya dönüştürmek mi istiyorsunuz ? Bunu yaparken de minimalist dekor tarzınızından ödün vermek istemiyor musunuz ? İşte tam sizin ihtiyacınıza teknolojik çözüm; Sony Ultra kısa mesafe yansıtma Projektörü LSPX-W1S… Bu ürün kapalı iken şık tasarımlı dekoratif bir obje, dekoratif bir ünite iken, üzerinde kolaylıkla açabileceğiniz ters açılı projeksiyonu sayesinde yaşam alanınız 147 inçlik devasa bir sinema salonuna dönüşecek.

LSPX-W1S rakiplerine yön verecek bir tasarım ve dekorasyon mantığı ile teknolojiyi harmanlayarak ortaya muazzam bir sanat eseri çıkarmış. Ürün 4K Ultra HD çözünürlükte video gösterebilme kabiliyetine sahip iken Diyagonal 373 cm gibi dev bir sinema sahnesi oluşturuyor.  Bu dev ekranda konser izleyecekseniz konser salonunda, film izleyecekseniz sahnenin ortasında olacaksınız. Ürünün kullanırken yapmanız gereken duvara yaklaştırıp, cihazı çalıştırmak. Karşınızda dev bir sahne… 66 inç’ ten 147 inç’ e kadar değişen büyüklükte ekran boyutunu ayarlamak sizin keyfinize kalmış Bu sayede kullanım alanınızın büyüklüğüne göre ortalama bir sahneden, dev bir sahneye kadar alan sizin emrinizde.

Ürünü duvara yaklaşık konumda yerleştirdikten sonra yapmanız gereken izlemek istediğinizde cihazı çalıştırmak. Film izlemeniz bitince cihazı kapatmanız. Cihazı kapattığınız anda hem daha dekoratif durması hem de lens bölümünün tozdan korunması için lens bölümü kapanarak şık bir konsol görünümünü alır.  Ürünün orta bölümünde yer alan ve açılıp kapanan kapak ile gizlenen projektör bölümüne ek olarak hemen iki yanında gizli hoparlör bölümü mevcuttur.  Hoparlörlerin iki yanında ve konsolun dış kısımlarına denk gelen bölümlerde ihtiyaca özel kullanabilieceğiniz kapaklı kabin bölümleri mevcuttur. Ürün keskin ayrıntılara sahip zarif kaplamalı som aluminyumdan üretilmiş.

Ürün 4096 x 2160 4K çözünürlük dahil birçok çözünürlüğü destekleyebilmekte. Ürün 2000 lumen ışık gücüne sahip. Ürünün 40W gücüne sahip 2 adet hoparlörü mevcut. Üründe Görüntü Konumu Belleği, Reality Creation,  TRILUMINOS™ ekran, RF 3D İletici ile 3D Format Desteği gibi gelişmiş görüntü teknolojileri mevcut.

Sony’ nin geliştirdiği laser ışık kaynağı sayesinde cihaz olması gereken parlaklık oranına çok kısa sürede ulaşabiliyor. Ayrıca laser ışık kaynağı sayesinde parlaklık ve renk doğruluğu daha uzun süre sağlandığı için, standart lambalı projektörlere göre lamba değiştirme süresi daha uzundur. Bu sayede daha da ekonomiktir.

Ürün Türkiye’ de Saatçioğlu Elektronik güvencesi ile teknoloji meraklılarının beğenisine sunuldu.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.