Marantz PM-10 Stereo Entegre Amfi Tam ” Bir Şaheser ”

Ses Sistemlerinin Doğayen Markalarından Marantz Muhteşem bir Entegre Stereo Amfi ile karşımızda .Marantz  PM-10 ürün koduyla Listelere eklenen bu yeni entegre stereo amfi Marantz Severlerle buluşmayı bekliyor .

Siyah Ve silver gold olarak yine 2 renk üretilen Marantz PM-10  8 Ohm Da 200 4 ohm da ise 400 watt güç üretebiliyor . Zaten Detay Konusunda yeterince iyi olan marantz bu detaylı sese ayrıca ciddi bir tork eklemiş oluyor Bu Sayede Düşük desibelli hoparlörlerin gerçek performanslarını çok daha iyi bir şekilde duyabiliyoruz

21.5 kg ağırlığa sahip olan PM-10 Modeli Marantzın Müzik Dehası Ken ishiwata imzasını taşıyan bir üründür .2000 yılında müziğin güçle çok alakalı olmadığını savunan Ken ishivata sanırım artık Güç Konusunundaki fikrini değiştirmiş görünüyor Dikkat ederseniz yıllardır bu güce sahip bir entegre üretimi olmamıştı yada  ben öyle hatırlıyor olabilirim .

Bu arada Japon Üretimi Takıntısı olan biriyseniz işte tam size göre bir ürün Artık sadece üst seviye ürünlerin üretildiği Japonya Malesef üretim maliyetlerinin yüksek olması sebebiyle bir çok ürününü farklı ülkelere kaydırmıştı bunların başındaki ülke ise hiç kuşkusuz çin halk cumhuriyeti . Fakat yukarıda belirttiğim gibi PM-10 modeli tamamen japon üretimi .

Marantz Pm-10 modelinin yanına birde SA-10 Adında Yine Üst seviye bir cd çalar üretmiş. Ürünler Henüz Türkiye Pazarına girmedi .Fiyat konusunda ise üzücü haber 9.000- 10.000 euro arasında satılacak olan pm-10 yanına alacağınız SA-10 Cd si ile birlikte 65.0000-80.000 TL gibi bir rakama ulaşıyor Marantz belliki 10 numara bir ürün grubu üretmiş ama rakamlar pek ulaşılabilir görünmüyor umarız duyduğumuz rakamların altında olur .

www.avsteknoloji.com

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.