Kendi Kendini Yok Eden Dosya Paylaşımı Firefox Send Başladı

Mozilla, uçtan uca şifrelenmiş dosya paylaşım platformu Firefox Send resmi olarak kullanıma açtı. James Bond filmlerindeki gibi süresi dolunca kendini yok eden içeriklere benzer çalışan sistemde, paylaşılan dosyanın süresi dolunca kendi kendini sildiği, güvenliği ön planda olan paylaşma sistemi, bugün itibarıyla herkesin kullanımına açıldı.

Yüklediğiniz dosyanın ne kadar kalacağı ya da kaç kişi tarafından görülebileceği Firefox Send, resmi olarak yayına başladı. Şifreleme sistemi ile güvenliği artıran Mozilla, herkesin kullanabileceği, sade ve güvenli bir sistemi, herkesin kullanımına sundu.

Birçok kişinin işine yarayabilecek özellikler sunan Firefox Send sistemini kullanmak için bir tarayıcıdan internet sitesine giriş yapmanız, dosyanızı yükledikten sonra ortaya çıkan bağlantı adresini ilgili kişiye göndermeniz yeterli.

Firefox send ile 1GB boyutunda dosya gönderimi yapılabilecek. Ücretsiz açılabilecek Mozilla hesabı ile bu boyut 2,5GB a kadar yükseliyor. Firefox Send diğer dosya barındırma servislerinin aksine, şu anda ücretli bir seçenek sunmamaktadır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.