DOU ile Verimliliği ikiye katlayın

DUO – Kickstarter’s projesi olarak hayata giren ve ürün üretimi bitip satışa başlayan, kullanışlı ve güzel bir ikici monitör özelliğine sahip. MAsaüstü bilgisayarlar da artık sıkça kullanılan ikinci monitör, dizüstü bilgisayarlar için özel bir ürün geliştirilemedi, bunun için yola çık DOU yeni geliştirdiği ürün ile düizüstü bilgisayarlarına ikinci monitör özelliği katıyor.

İnce ve şık tasarımı öze göze çarpan ürün, özellikle MAC notebooklar için çok basit bir şekilde monte etmenize ve ekranınızın yanına ikinci bir ekran eklemenize olanak sağlıyor. Aynı zamanda ikinci monitörü açmakadan ekranın arkasına görüntüyü vererek daha verimli sunumlarda yapabilirsiniz. Gelenlikle cafe ve seyahat esnasında iş yapmanız gerekiyor ve daha geniş ekran ile analizeleri daha rahat okumak istiyorsanız tam sizin için üretilmiş bir ürün.

Dizüstü bilgisayarınızın monitörünün arkasına manyetik yuvalar kullanarak bilgisayaranıza yapıştırıyorsunuz. bir USB kablo ile bağlantı sağlanırken tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışıyor. 1080p çözünürlüğü ile istediğin açı ile bakmanızı sağlıyor.

Tasarımcı: Mobil Piksel

Hemen Al Fiyatı : $ 249

Indiegogo : https://www.indiegogo.com/projects/duo-the-on-the-go-dual-screen-laptop-monitor-computers–2?utm_medium=referral&utm_source=ks.go2.fund#/

 

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.